فهرست مطالب

کانتورینگ

گونه‌ها، چانه، خط فک، لب‌ها، بینی، شقیقه‌ها، زیر چشم‌ها

این فرایند نیازمند تکنیک‌های پیشرفته تزریق و همچنین تزریق دقیق فیلرهای پوستی، جهت بهبود هارمونی صورت، ایجاد تقارن و ویژگی‌های فردی بی‌نقص برای دستیابی به تعادل و نیز زیبایی است.

همچنین با اصلاح خطوط رو به پایین صورت، که مربوط به افتادگی پوست است، یا با جبران حجم ازدست‌رفته علائم پیری را از بین می‌برد.

کانتورینگ بدون جراحی صورت و با استفاده از درمان‌ فیلرهای پوستی، یکی از محبوب‌ترین درمان‌های زیبایی است و با توجه فوری بودن نتایج، رضایت آنی مراجعه کنندگان را به همراه دارد. ازآنجایی‌که این روش درمانی همراه با بوتاکس انجام می‌شود، لیفت صورت بدون جراحی برای بیمار به ارمغان می‌آورد.

افزایش حجم و تقویت گونه

همه ما با استخوان‌های برجسته گونه به دنیا نمی‌آییم، و اگر دوست داشته باشید ناحیه گونه برجسته باشد، از فیلرهای پوستی برای انجام این کار استفاده کنید. با افزودن حجم به این ناحیه، می‌توانیم در صورت هارمونی ایجاد کرده و گونه ها رو برجسته کنیم.

با افزایش سن، شاید متوجه افتادگی یا فرورفتگی در ناحیه وسط صورت شده باشید، که نتیجه آن گونه‌های کمتر برجسته است. فیلرهای پوستی جایگزین چربی ازدست‌رفته ناشی از فرایند پیری می‌شوند تا ظاهر بهتر و پرتر داشته باشید. تزریق فیلر در ناحیه گونه همچنین به شما کمک می‌کند که قسمت پایین صورت «لیفت» شود؛ که باعث بهتر شدن خطوط خنده و ناحیه فک می شود.

برجسته کردن چانه و خط فک

اگر خط فک ضعیف یا نامشخص دارید، از فیلرهای پوستی برای افزودن حجم یا برآمدگی جهت برخورداری از نمای بهتر، هم از زاویه جلو و نیز کنار استفاده کنید. حجم اضافه‌شده باعث نمی‌شود که در ناحیه فک چاق به نظر برسید یا اینکه غبغب ایجاد نمی‌کند، و بجای آن با ساختن این ناحیه، خط فک برجسته‌تر و زاویه‌دارتر ایجاد می‌کنید تا ویژگی‌های کلی و هارمونی صورت شما بهتر شوند.

این روش، درمانی پرطرفدار برای خانم‌هایی است که می‌خواهند خط فک برجسته‌ و زاویه‌ فک داشته باشند، و همچنین برای آقایانی که خواهان نیم‌رخ تأثیرگذاری هستند.

ایجاد صورت V شکل (oval-shaped face)

برخی خانم ها دارای عضله جونده صورت (که برای جویدن از آن استفاده می‌شود) بسیار قوی هستند، که باعث می‌شود خط فک بیش‌ازحد پهن داشته باشند و مردانه به نظر برسد. با تزریق بوتاکس داخل ماهیچه، قادر به کم حجم کردن خط فک یا آتروپی کردن عضله جونده (masseter)، یا ایجاد صورتی کشیده شبیه اواسط دهه سوم زندگی یا به شکل قلب هستیم. همچنین ممکن است در صورت نیازمند به تزریق فیلر به ناحیه چانه باشیم.

محو شدن فک و خط فک

با بالا رفتن سن، دو اتفاق برای خط فک رخ می‌دهد.

اول: با از بین رفتن انعطاف و آغاز افتادگی پوست، خط فک به تدریج محو به نظر می رسد و گوشه‌های دهان آویزان می‌گردند.
دوم: با از دست رفتن چربی های پایین صورت در بعضی از قسمت ها باعث برجسته به نظر رسیدن چربی خط فکی (افتادگی خط فک) می شود.

از تزریق فیلر‌های پوستی برای پر کردن خطوط، افزودن حجم در جایی که از بین رفته، ایجاد اثر لیفتینگ (بالا کشیدن)، و استتار نمای فک با فیلرهایی که به‌صورت استراتژیک تزریق می شوند، استفاده می‌شود. ممکن است این فرایند با درمان سفت کردن پوست نیز ترکیب شود.

اصلاح بدون جراحی بینی (لیکویید رینوپلاستی)

یکی از قابل‌توجه‌ترین درمان‌ها، اصلاح بدون جراحی بینی است تا بینی باریک‌تر به نظر برسد یا برجستگی را روی پل بینی پنهان کند.

با استفاده از تزریق فیلتر در جاهایی از تیغه بینی می توانیم باعث شویم که بینی کوچک‌تر و یکنواخت‌‌تر به نظر بیاید. 

این فرایند غیرتهاجمی است که به دانش آناتومی پیشرفته نیاز دارد.

افزایش حجم لب

تزریق لب نوعی هنر است که در آن هدف، برجسته کردن لب‌ها و درعین‌حال حفظ تعادل کلی است. اینکه لب‌های شما به‌گونه‌ای تزریق شوند که لب ها حجم مناسب و زیباتری پیدا کنند و در عین حال لب بالا و پایین با یکدیگر هارمونی داشته باشند، بستگی به شکل و سایز کلی صورتتان دارد.

افزایش حجم لب همچنین باعث صاف شدن خطوط خشک و چین‌وچروک‌های لب می‌شود تا اینکه بتوانید بهتر از رژ لب استفاده کنید.

درمان سیاهی زیر چشم

پوست زیر چشم بسیار نازک است و یکی از اولین نواحی بدن است که پیر می‌شود. برخی افراد در کنار چین‌وچروک دور چشم، به‌صورت ژنتیک مستعد گودی زیر چشم نیز هستند. این ناحیه «فرورفته» باعث سیاهی زیر چشم می شود.

که با استفاده از تزریق فیلر برای حجم دهی به این ناحیه و ایجاد سطحی صاف می توان استفاده کرد که بلافاصله باعث بهتر شدن گودی زیر چشم می شود. تزریق فیلر همچنین به پوشاندن عروق زیرین که عامل سیاهی زیر چشم هستند کمک می‌کند.

تزریق ژل به ناحیه شقیقه

یکی از بارزترین علائم پیری، کاهش حجم در ناحیه شقیقه‌هاست. فرورفتگی‌های شقیقه به دلیل از بین رفتن چربی ها در این ناحیه می باشند و تحلیل رفتن ماهیچه، استخوان و بافت‌های نرم صورت ممکن است وضعیت را بدتر کند. از دست دادن حجم در اواسط دهه سوم زندگی شروع می‌شود اما بین اواسط دهه‌ سوم تا دهه‌ پنجم زندگی این حالت تشدید می‌گردد و به‌تدریج در طول زمان عمیق‌تر می‌شود. ولی با استفاده از تزریق فیلر می توان باعث جبران حجم از دست رفته در این ناحیه شد که نتیجه آن جوان‌تر شدن ظاهر صورت است.

تصاویر قبل و بعد

ژل زیر چشم

تزریق ژل گونه و‌ ناودن اشکی

خدمات ویژه