فهرست مطالب

جوانسازی با HIFU

بافت هدف در این تکنیک ناحیه عمقی پوست در قسمت فوقانی آپونوروز عضله است یعنی دقیقا بالای عضله و با مکانیسم تمرکز امواج اولتراسوند در این ناحیه با مکانیسم میکروکوآگولاسیون و ایجاد گرما باعث لیفتینگ و قوام دهی به پوست میشود.

این روش باعث هدایت امواج اولتراسوند با تمرکز بالا میشود  و تحت عنوان چاقوی هایفو شناخته میشود زیرا قابلیت نفوذ به لایه های عمقی پوست و گرم کردن بافت پوست به آرامی جهت لیفتینگ و سفت کردن و قوام دادن به پوستهایی که دچار روند پیری شده اند بدون نیاز به استفاده از چاقوی جراحی را دارد.  .

این دستگاه نه تنها باعث لیفت کردن و سفت کردن پوست میشود بلکه از طریق افزایش کلاژن سازی بر نیروی جاذبه علیه پیری  و افتادگی پوست مقابله میکند.

HIFUچیست

تکنولوژی اولتراسوند با تمرکز بالا اولین بار جهت درمان سرطانها کاربرد داشته است خصوصا در درمان سرطان پروستات استفاده میشده این تکنولوژی تلفیقی از تکنیک رادیولوژی و گرافیک که دقیقا به طور انتخابی سلول سرطانی را مورد هدف قرار میدهد و آنرا از بین میبردو این تکنولوژی در پوست نیز کاربرد دارد و قادر است امواج را تا عمق 3-4.5 میلی متری پوست منتقل کند و کلاژن سازی را فعال سازد و چهره ای دوباره به پوست بخشد .

انرژی گرمایی آن باعث ایجاد کواگولاسیون های نقطه ای ناشی از حرارت شده که این نیز به نوبه خود باعث تسریع جوانسازی پوست میشود و باعث حد اکثر لیفت و سفتی پوست میشود

فواید هایفو

  • بهترین تکنولوژی جهت لیفتینگ و از بین بردن چروکهاست
  • نتایج رضایت بخش با یک جلسه مشخص میشوند
  • برای انجام کار در صورت فقط 20 دقیقه زمان نیاز است
  • نیازی به بیحسی ناحیه نیست
  • تفاوت هایفو با سایر تکنولوژی های موجود در بازار
  • هایفو: امواج اولتراسوند با تمرکز بالا –قدرت نفوذ به عمقی ترین لایه پوست در یک نقطه تمرکز میکند-قابلیت ارزیابی ساختارهای پوست را داراست-آسیب پوستی ندارد – سازمان غذا و داروی آمریکا آن را برای لیفتینگ ابروها تایید کرده
  • ترماژ:امواج رادیوفرکونسی –نفوذ تا درم- انرژی فرم متمرکز ندارد و پراکنده است-قابلیت بررسی ساختار پوست را ندارد-آسیب پوستی نمیدهد سازمان غذا و داروی آمریکا آن را برای  برطرف کردن  چروک  اطراف چشم  توصیه کرده.
  • لیزر فرکشنال: لیزر-عمق نفوذ تا درم-نوع امواج متمرکز–قابلیت بررسی ساختار پوست را ندارد- آسیب پوستی میدهد . سازمان غذا و داروی آمریکا آن را برای  برطرف کردن  چروک  اطراف چشم  توصیه کرده.
  • عمقی ترین لایه پوست   همان لایه درگیر در :SMAs پیری پوست است.
  •  هایفو باعث ساخت سلولها از طریق امواج اولتراسوند و با مکانیسم حرارتی  در این لایه میشود  با این تفاوت که همانند سایر لیزر ها باعث آسیب پوست نمیشود.

من باید چه انتظاری از هایفو داشته باشم؟

اگر چه هایفو با ویژگی لیفت کنندگی ابرو شناخته می شود ولی قادر است به صورت موثر باعث سفت شدن و لیفت گونه ها،خط خنده ،افتادگی های گوشه دهان و خطوط ناشی از لبخند شود

سفت شدن پوست پس از درمان قابل انتظار است.

من به چند جلسه از استفاده از هایفو نیاز دارم؟

به صورت نرمال یک تا دو جلسه درمان باعث نتایج رضایت بخش می شود ولی به هر حال نتایج به شرایط شما نیز وابسته است برخی از درماتولوژیست ها معتقدند جلسات اضافه تر باعث بهبود بیشتری می شود
هایفو در کدام نواحی قابل استفاده است؟
هایفو در نواحی گردن  صورت پیشانی اطراف چشم ها گونه ها و فک قابل انجام است .
پس از هایفو چه انتظاری باید داشته باشم؟

پروسه جوان سازی بلافاصله پس از اتمام کار شروع شده و تا ماه ها ادامه دارد و اغلب بعد از دو ماه قابل مشاهده است این در کنار سفت کردن پوست لیفت کردن پوست و بهبود ظاهر پوست می شود.

آیا می توانم بلافاصله به محیط کار برگردم؟

بله شما بلافاصله پس از اتمام کار بدون هیچ وقفه ایی در محیط کار ظاهر شوید.
اگر چه ممکن است یک قرمزی مختصری در ساعات اولیه وجود داشته باشد .

آیا این روش ایمن است؟

له این روش از نظر ایمنی توسط سازمان غذا و دارو آمریکا تایید شده است.

خدمات ویژه